En iyi kırışıklık kremi hangisidir?

Cildimiz yaşlanma ve dışsal etkenlerin de yardımıyla zamanla eski diriliğini kaybederek kırışmaya başlarlar. Bu kırışıklıklara iyi gelecek piyasada bir çok marka adı altında kırışıklık tedavisinde kullanılan krem ve losyonlar mevcuttur. Cildinizdeki kırışıklıklara en iyi gelecek olan kırışıklık giderici kremi nasıl buluruz. İşe yarar bir kırışıklık kremi bulmak gerçekten zordur ama imkansız değildir. Bu tür kaliteli kırışıklık kremlerini bulmak biraz araştırma ve sabır gerektirmektedir. Şayet en iyi kırışıklık giderici kremi bulmak istiyorsanız aşağıdaki direktif ve ipuçlarını uygulamalısınız.

Bir kırışıklık kremi piyasanın en iyisi olduğunu iddia edebilir. ve cildinizi 20 yaş gençleştireceğini de söyleyebilir. Bu tür ifadelerin söylenmesi o kırışıklı kreminin gerçekten kaliteli olduğu anlamına gelmemektedir. Gerçekten de markez eczane ve reklamlarda gördüğünüz kremlerin hepsi en iyi etken maddeyi içerdiğini ve yüzde yüz kırışıklıklara son verdiğini iddia etmektedirler. Tabi hepsini alırsanız bu durumda elinizde bir süür işe yaramaz cilt ve yüzdeki kırışıklıkları yok ettiğini söyleyen ama gerçekte hiç bir işe yaramayan onlarca krem toplanabilir. Bu durumda ne yapmalıyız?

Yapılacak şey çok basit. Elimizde internet diye bir nimet var ve bir çok kadın ve güzellik forumunda internet kullanıcıları müşteriler, değişik kırışıklık kremleri hakkındaki şahsi tecrübelerini paylaşıyorlar. Bu tecrübeleri okuyarak en fazla olumlu geri besleme (feedback) alan cilt kırışıklık temizleyici kremi alabilirsiniz. Özellikle bazı yabancı review siteleri, bu kırışıklık ürünlerini tek tek tüm artı ve eksileri ile tanıtmakta ve son kararı müşterilere bırakmaktadır. Bazı kırışıklık giderici ürünlerin ise tester adı verilen bedava deneme numuneleri bulunmaktadır. Şayet bunlardan elde edebilirseniz göz altı, kenarı,alın ve yüz kırışıklıklarında deneyerek ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığını sınayabilirsiniz.

Ayrıca internet reklamcılığı da kırışıklık kremlerine ulaşabilmek için iyi bir yoldur. Bu saydıklarımdan yola çıkarak hedef kırışıklık yokedici krem çeşitlerinizi 2-3 taneye indirebilir ve bunlardan bir tercih yapabilirsiniz. Daha sonra bunları da deneyerek cildinize en uyumlu olan kırışıklık gidrici losyon ve kremi bulabilirsiniz. Yüzünüzün güzelliği için üç beş kuruş harcamaktan asla kaçınmayın hanımlar. Çünkü sizin güzel görünmeniz tüm servetlerden bile önemlidir.

Aldığınız 2-3 kremi birkaç hafta kullanarak hangisinin daha işe yarar olduğunu kolaylıkla görebilecek ve cildinize en uygun kırışıklık kremine kavuşmuş olacaksınız.

Tags: , ,

Posted in cilt bakımı anti aging, sivilce akne egzama ve deri hastalıkları, tüy dökme cilt bakımı

3 Responses to “En iyi kırışıklık kremi hangisidir?”

  • ılgaz says:

    Kırışıklıklarıma yönelik Deracine kullanımı yapıyorum.Çünkü hem kullanıma başlanıldıktan kısa bir süre sonra olumlu sonuçları gözlemlenilirken hem de bitkisel bir ürün olması mutluluk verici.Kesinlikle kırışıklıklara yönelik çok güzel bir ürün.

  • filiz says:

    31 yaşındayım hiç makyaj yapmam arasıra arko kullanırım ama artık kırışıklarım başladı ne yapmalıyım

  • admin says:

    Kırışıklıklar için krem, bitkisel çözümler, lazerle veya botoksla kırışıklık tedavisi gibi alternatif yöntemler var. Öncelikle bir dermatolog a görünmenizi tavsiye ederim


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>